Ważny komunikat!

Dziś w nocy dotarła do nas wiadomość o tym, że koncert Anaal Nathrakh, zaplanowany na 2 maja 2015 r., nie dojdzie do skutku. Zespół przysłał do nas taki oto list:

„OŚWIADCZENIE ANAAL NATHRAKH (02.05.2015, godzina 00:00)

Jesteśmy zasmuceni i skrajnie sfrustrowani koniecznością ogłoszenia, że z przyczyn pozostających poza naszą kontrolą, nie będziemy mogli zagrać na Festiwalu Asymmetry w ten weekend. Przepraszamy organizatorów, współpracowników, a przede wszystkim każdego, kto czekał na nasze show.

Ludzie, którzy śledzili temat w ciągu ostatnich lat, mogą być świadomi tego, że mieliśmy w przeszłości problemy wizowe. Bez podawania prywatnych szczegółów możemy powiedzieć, że nasze problemy wizowe nabrały nowego, nieznanego nam wcześniej kształtu. Pomimo naszych najmocniejszych, gorączkowych starań, nie możemy w ogóle opuścić Wielkiej Brytanii. Wychodzi na to, że wpłynęło to wyłącznie na nasz koncert w Polsce, uzyskaliśmy też porady napawające nas optymizmem w kwestii pozostałych zaplanowanych przez nas koncertów. W skrócie – wszystko powinno być dobrze, ale w chwili obecnej nie możemy nigdzie wyjechać.

Raz jeszcze – jest nam bardzo przykro, że do tego doszło. Dołożyliśmy wszelkich starań, naprawdę. Nie tylko kosztowało nas to masę forsy, ale również zawiedliśmy wielu ludzi. Jeżeli jest jakiś sposób, w jaki możemy to wynagrodzić polskim fanom i wszystkim innym, którzy ucierpieli na tej sytuacji, spróbujemy tego dokonać.

Z przykrością,

Anaal Nathrakh”

W tej sytuacji postanowiliśmy, że Firlej i Asymmetry Festiwal zorganizowali w najbliższej przyszłości koncert Anaal Nathrakh, który będzie rekompensował brak ich występu. Otrzymaliśmy potwierdzenie od managementu zespołu, że jeśli tylko pojawi się sprzyjająca data, wówczas ogłosimy ich koncert we Wrocławiu. Bilety datowane na 2 maja oraz karnety Asymmetry, będą wtedy honorowane i każdy kto pokaże taki bilet na bramce wejdzie na ten koncert za darmo. Natomiast osoby, które pragną zwrócić bilet na drugi dzień imprezy, mogą tego dokonać w miejscu zakupu. Jest nam przykro, że koncert jednego z naszych wyczekiwanych zespołów nie dojdzie do skutku. W związku z sytuacją zmieni się także rozpiska godzinowa, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.