Kup karnety na Asymmetry, wygraj śpiwór Bergson!

Bez nazwy

Asymetrowicze! Mamy dla was KONKURS, w którym można wygrać nagrodę ufundowaną przez naszego partnera, BERGSON Multioutdoor Shop!

Osoba, która kupi do końca tygodnia (do 10 lipca) największą ilość karnetów na nasz festiwal, otrzyma w prezencie śpiwór warty 220 zł!http://bergson-sklep.pl/pl/p/Spiwor-BERGSON-ROCKER-II/203

Idealny gift dla festiwalowiczów, którzy przyjadą do Wrocławia z całej Polski i zza granicy :)

Wystawa rzadkich zdjęć Ramones na Asymmetry 2016

Bez nazwy-2

Równo 40 lat temu jeden z największych zespołów w historii muzyki, Ramones, wydał swój debiutancki album. Z okazji tej rocznicy długoletni fotograf punkrockowej ekipy z Nowego Jorku, George DuBose, zorganizował objazdową wystawę „All Ramones Pop-Up Exhibit”, która zawita na wrocławski Asymmetry Festival. Zobaczyć będzie można na niej wiele unikalnych zdjęć kapeli i, co najciekawsze, zabrać je ze sobą do domu. Continue reading

Zagraj na Asymmetry!

neuro1

Organizatorzy Asymmetry Festival zapraszają alternatywne, młode i ambitne zespoły do wzięcia udziału w konkursie Neuro Music. Na zwycięzcę czeka miejsce w line-up’ie festiwalu, u boku takich gwiazd jak: Jesu/Sun Kil Moon, Yob, Discharge, Swallow The Sun i Conan. Zgłoszenia można już wysyłać.

Continue reading

Kup 2 karnety na Asymmetry, zgarnij płytę Conan!

conan

!!!UWAGA!!! !!!PROMOCJA!!!!

Jeżeli planujecie w najbliższych dniach kupić karnet na Asymmetry Festival, to zróbcie to między 17 a 18 maja!

Właśnie wtedy każdy, kto nabędzie dwa trzydniowe karnety na festiwal (poprzez stronę www.asymmetryfestival.pl ) otrzyma w prezencie nowiusieńką płytę CD zespołu Conan „Revengeance”.

(Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasu płyt. Natychmiast poinformujemy Was o jej zakończeniu).